ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Ağustos 2013 Çarşamba 10:29

Fuat Çapa iki transfer daha istiyor

Fuat Çapa iki transfer daha istiyor


Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, lige hazırlık için güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti, takımda iki ayrı mevki için yeni transfer gerektiğini söyledi.

Kayseri Erciyesspor teknik heyeti ve idarecileri, iftar yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi. Burada takımın son durumu ile ilgili değerlendirme yapan Çapa, kamp döneminin yararlı geçtiğini ve bu süreçte iki bölge için eksikleri olduğunu belirlediklerini ifade etti. Çapa, şu bilgileri verdi. “Erciyesspor'da sözleşmesi devam edenler ve yeni transfer ettiklerimizle güzel bir kamp dönemi geçirdik. İlk olarak Almanya'da ve Belçika'da ikişer hazırlık maçı yaptık. Almanya’daki ilk iki maçta kim nerede istiyorsa orada oynattık. Belçika'daki kampta ise futbolcularımızı bizim gözlemlerimize dayanarak belirlediğimiz yerlerde oynattık. Bunun neticesinde orta saha ve sağ kanatta eksikliklerimiz olduğunu gördük. Buralara takviye yapmak istiyoruz. Yaptığımız transferlerde genç ve ileriye dönük isimlere önem vermeye dikkat ediyoruz. Ancak bu iki belirlediğimiz mevkide transfer yaparken çok dikkat edeceğiz. Tecrübeli ve kendini ispatlamış isimleri almalıyız. Bizim alacağımız futbolcular büyük ihtimalle takım bulamamış olanlar ile kulübü ile anlaşamayarak sözleşmesini fesheden isimler olacak. Bu konuda araştırmalarımız devam ediyor.”

Fuat Çapa, Türk futbolunun önemli isimlerinden birisi olan Selçuk Yula’nın vefatının kendilerini üzdüğünü belirterek Yula için Allah’tan rahmet dileğinde bulundu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER