ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 08:18

Fırtına'dan Beşiktaş'a çalım!

Fırtınadan Beşiktaşa çalım!

Önce Florent Malodua, ardından Jose Bosingwa’yı alarak transferin en gözde kulüplerinden biri olmayı başaran Trabzonspor çıtayı biraz daha yükseltti.


Forvet bölgesine takviye yapabilmek için yoğun mesai harcayan yönetim Lucas Barrios ve Kalou konusunda fazla bir ilerleme sağlayamayınca rotayı İngiltere’ye çevirdi.

Bordo-mavili yöneticiler yıldız oyuncunun menajerleri ile bir ön görüşme yaparak nabız yokladı. Uzun zamandır Beşiktaş’ın da gündeminde yer alan Adebayor’un maliyetinin yüksek olması nedeniyle Kalou’yu hala listenin ilk sırasında tutan Trabzonspor Yönetimi’nin en geç bir hafta içinde forvet transferini bitirmek istediği kaydedildi.

Bu arada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, göreve gelirken transfer planlamalarının bu şekilde olmadığını belirterek, “Şimdi hem ihtiyaçlarımız doğrultusunda hem de kulübümüzü daha iyi noktalara taşıma adına bazı transferler yaptık. Malouda ve Bosingwa bu transferler arasında çok önemli yere sahip. Malouda hem saha içerisinde hem de saha dışarısında bize önemli katkılar yapacak” diye konuştu. Hacıosmanoğlu, transfer çalışmalarının da ihtiyaçları doğrultusunda sürdüğünü söyledi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER