ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2014 Cuma 07:34

Fırtına çok sinirlenmiş

Fırtına çok sinirlenmiş

Ersun Yanal, "Oynamak isteyen bir takımız. Rakibin sertliğine zaman zaman biz de karşılık verdik ama bunu dengesizce yaptık" diye konuştu.


UEFA Avrupa Ligi L Grubu’nde Legia Varşova'ya 2-0 mağlup olan Trabzonspor’un Teknik Direktörü Ersun Yanal, "Oynamak isteyen bir takımız. Rakibin sertliğine zaman zaman biz de karşılık verdik ama bunu dengesizce yaptık" diye konuştu.

Ersun Yanal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, “Gruptan çıkmış iki takım karşı karşıya geldi. Bence futbolun zaman zaman ötesine geçen sertlikte bir maç oynandı. Maçı yöneten hakem de buna izin verdi. Oynamak isteyen bir takımız. Rakibin sertliğine zaman zaman biz de karşılık verdik ama bunu dengesizce yaptık. Sinirlendik ve oyun disiplininden uzaklaştığımız zamanlar oldu. İkinci yarı daha çok pozisyon ürettik ama golü atmayı beceremedik. Şimdi kura sonrası Avrupa'da oynayacağım maça ve bundan sonra oluşturacağımız hedefe konsantre olacağız” dedi.

Yanal, hakemle ilgili bir soruya yanıt verirken de, “Bugün hakemin verdiği ilginç kararlar var, tekrar izlemek lazım. Hem biz hem rakip için çok kararlar verdi ama sertliğe özellikle prim tanıdı" diye konuştu.

Legia Varşova Teknik Direktörü Henning Berg ise, “Karşılaşma yüksek seviyede oynandı. Çok iyi futbol oynadık. Trabzonspor'un çok iyi, güçlü takım olduğunu biliyoruz ama galibiyeti ve 2-0’lık sonucu hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER