ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 14:25

Fikret Orman: Taraftarlarımız ile iletişim bağı kuracağız

Fikret Orman: Taraftarlarımız ile iletişim bağı kuracağız


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, taraftarları ile büyük bir iletişim bağı kuracaklarını söyledi. Taraftar kart projesi kapsamında 'Kart1903' kartı tanıtan başkan Orman basın mensuplarına kart hakkında bilgiler verdi.

Beşiktaş İnönü Stadı'nda gerçekleşen tanıtım toplantısına başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri, futbolculardan Ersan Gülüm ve Olcay Şahan katıldı. Kart1903 tanıtım sırasında bir konuşma yapan Fikret Orman, kart projesindeki asıl amaçlarının taraftarları ile büyük bir iletilim bağı kurmak olduğunu söyledi.
Fikret Orman, şöyle devam etti:

“Beşiktaş büyük bir aile ve biz birer parçasıyız. Tutkuyla kulübümüze bağlıyız. Geldiğimiz günden beri taraftarımızla kulübümüzün arasında büyük bir bağ kurmak istiyorduk. Bunun için taraftar kart projesini hayata geçirdik. Bundan sonra ayrıcalıklı taraftarın, yani bilet alan, alışveriş yapan taraftarlarımızı öne çıkarmak istiyoruz. Taraftar kart olmayanlara bilet satmayacağız. Bunun yanı sıra birçok hediye ve takımla birlikte seyahat etme imkanı sağlayacağız.

Siyah, beyaz ve yavru kartal kartlar ile her kesimle iletişim haline geçeceğiz. Sadece Beşiktaşlılara değil sempati duyan herkese hitap eden bir kart olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile de görüşüyoruz. Bu kart ile ulaşımda da yararlanacağız. İlk etapta 300 bin daha sonra ise bu sayıyı hızla yükseltmek istiyoruz. Kart1903’ü hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz bir hale getireceğiz. Fiyat olarak ise Siyah kartı 250, Beyaz kart 60, Yavrukartal kartını ise 50 TL olarak belirledik.”

Başkan Fikret Orman ayrıca, Kart1903 ile birlikte her kongre üyesinin kulüp aidatını kendisinin yatırmasında da büyük kolaylık sağlanacağını söyledi.

TERİNİ SAHAYA DÖKEN HERKESİ BEŞİKTAŞ’A TRANSFER EDECEĞİZ

Bir basın mensubunun, bu kartlar yapılacak transferlerde de etkili olacak mı? sorusuna ise başkan Orman, “Beşiktaş’a faydalı, terini sahaya döken herkesi Beşiktaş’a transfer edeceğiz.” şeklinde cevapladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER