ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 15:59

Fikret Orman, taraftardan destek istedi


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Galatasaray karşısında alınan yenilgi ve Dany hakkında yapılan olumsuz eleştiriler üzerine taraftarlardan destek istedi.

Kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, taraftardan destek isteyerek şunları söyledi:

"Ligde daha önümüzde kazanılabilecek 36 puan bulunmaktadır. Derbi mücadelesini kaybetmiş olmak şampiyonluk hedefimizden kopmuş olduğumuz anlamı taşımamaktadır. Taraftarlarımızın ve camiamızın futbol takımımıza olan desteğini bu dönemde daha da artırmasını ve sahada ellerinden geleni yapmak için büyük çaba sarf eden oyuncularımıza ve teknik kadrolarımıza moral vermeleri büyük önem taşımaktadır.

Derbi mücadelesinde hırsına yenik düşen ve yaptığı hata nedeniyle eleştirilere hedef olan Dany Nounkeu'ya büyük taraftarımızın destek olması, Beşiktaşımızı yüceltecek bir davranış olacaktır. Futbol takımımızın sahada iyi bir oyun sergilediği, tüm spor kamuoyunun da takdiridir. Henüz daha kazanılacak çok maç ve elde edilecek çok puan bulunan bir ortamda, büyük Beşiktaş taraftarına ve camiamıza düşen yegane görev; tüm oyuncularımızı sahiplenmek, onların motivasyonlarını artırarak zafere yürümelerine yardımcı olmaktır.

Taraftarımızı, sahada alın teri akıtarak bizleri zafere ulaştırmaktan başka bir gayesi olmayan oyuncularımıza, her zamankinden daha fazla destek olmaya davet ediyorum. Büyük Beşiktaş taraftarının, cuma günü Medical Park Antalyaspor ile oynayacağımız karşılaşmada Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nu doldurarak bu desteği her zamankinden daha da güçlü bir biçimde hissettireceğine inanıyorum."
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER