ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2012 Pazar 13:26

Fikret Orman: Önümüz aydınlık

Fikret Orman: Önümüz aydınlık

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde (BJK) Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi.


Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde (BJK) Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi. Törende konuşan Başkan Fikret Orman, "İnşallah önümüz aydınlık. İyi günler bizi bekliyor. İyi olacağız." dedi.

Beşiktaş'ın Akaretler'deki kulüp binasında yapılan bayramlaşma törenine; Başkan Fikret Orman, divan kurulu üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı. Genç sporcular, tek tek dolaşarak salonda bulunanların bayramını kutladı.

Törende konuşan Başkan Fikret Orman, çok heyecanlı olduğunu ve bayramlaşma yapılan alana sığmadıklarını söyledi. Orman, “Bu kulübe emeği geçen ve hepimizin Beşiktaşlı olmasını sağlayan kurucu büyüklerimize, emeği geçen tüm yöneticilerime teşekkür ediyorum. Beşiktaşlılık ayrı bir olgudur. Hepimizin şu anda aldığı keyfi ancak bizler anlayabiliriz. Beşiktaşlılarla aynı havayı teneffüs etmekten ve insanların gözüne baktığımda aldığım enerjiden büyük haz duyuyorum. İnşallah önümüz aydınlık. İyi günler bizi bekliyor. İyi olacağız. Herkes Beşiktaşlılık etrafında buluştu. Bu desteği veren bütün Beşiktaşlılara teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma töreni, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER