ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 19:37

Fikret Orman konuşmadı


Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, bugün kendisini suçlayan açıklamalarda bulunan Serdal Adalı'ya seçimlerden sonra cevap vereceğini söyledi.

Beşiktaş'ta başkanlık seçimlerine az bir süre kala seçim ofisi açılışını gerçekleştiren Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, Cihan haber Ajansı'na açıklamalarda bulundu. Aslında önemli bir şey yapmadıklarını belirten Orman, "Beşiktaşlılar beni tanır ben de Beşiktaşlıları tanırım. Yaptıklarımız ortada. Sadece ben kulüp başkanı olduğum için insanlar kulübe geliyorlar. Seçim malzemesi olmaması için de kulüp dışında bir yer tercih ettik. Burada da seçmenlerimiz ile beraber oluyoruz." dedi.

Bugün Serdal Adalı'nın, kendisi hakkında sarf ettiği sözler için ise Başkan Orman, "Öncelikle şunu söyleyeyim, ben Beşiktaş Kulübü'nün başkanıyım ve onun için Beşiktaş'ın saygınlığını korumak zorundayım. Tabii ki cevap vereceğim hepsine. Ama buna ben şu an cevap versem yarın başka bir şey olacak ve bu da kamuoyunda Beşiktaş'ı rencide altında bırakabilir. Bu seçim süreci uzun bir süreç. Önümüzde 10-15 gün var. Onun için günü geldiği vakit hepsine cevap vereceğim. Az önce söylediğim gibi benim görevim Beşiktaş'ı temsil etmektir. Ben de bunu layıkı olarak yapmaya çalışıyorum. Her şeye, zamanı gelince cevap vereceğim." diye konuştu.

Teknik adam arayışlarında ise arkadaşlarının çalışmaları sürdürdüğünü ifade eden Fikret Orman, "Arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor ve hepsi araştırmadalar şu an. Raporları da bir iki haftaya bana ulaşmış olur. Ben Beşiktaş'ın menfaati ne gerekiyorsa onu yaparım." diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER