ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 21:09

Fikret Orman: Bekleyin, görün


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulübün Avrupa kupalarına katılması için 31 Mart’a kadar ödemesi gereken 15 milyon Euro’luk borç için, “Bekleyin görün. 31 Mart’a bir şey kalmadı.

Cuma günü son gün çünkü.” dedi.

77 Yalova Beşiktaş Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenecek bir geceye katılmak için Yalova’ya gelen Orman, dernek lokalini ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Orman, Portekizli Hugo Viana’nın Beşiktaş’ın transfer gündeminde olup olmadığı konusu için “Şu anda izleme komitesi çalışmalar yapıyor, ama benim önüme gelmiş bir şey yok.” ifadesini kullandı.

Futbolcu ve menajer alacakları nedeniyle 15 milyon Euro'luk bir borcu bulunan kulübün 31 Mart’a kadar bunu ödememesi halinde önümüzdeki yıl Avrupa kupalarına katılamama durumu hatırlatılan Orman, borcun ödenip ödenmeyeceğiyle ilgili, “Bekleyin görün. 31 Mart’a bir şey kalmadı. Cuma günü son gün çünkü.” açıklamasında bulundu.

"110. YILDA ŞAMPİYON OLMAK KİM İSTEMEZ"

Siyah beyazlıların teknik direktörü Samet Aybaba’nın takımın maçlarının şehir dışında da oynanabileceği yönündeki açıklamasını da değerlendiren Orman, “O Samet Aybaba’nın şahsi fikridir. Beşiktaş’ın nerede oynayacağı tabi ki teknik direktörün de yorum yapabileceği bir şey, ama şu anda oluşmuş bir şey yok.” diye konuştu.

Orman, Fenerbahçe’nin Şükrü Saraçoğlu Stadı ile ilgili bir görüşme yapılıp yapılmadığı yönündeki soruya ise “Olmadı” diyerek karşılık verdi.

Süper Lig’de şampiyonluk yarışını da değerlendiren Orman, “110. yılda şampiyon olmak kim istemez. Tabi ki şampiyon olmak istiyoruz. Ama bizden daha fazla önümüzdeki rakiplerle alakalı.” değerlendirmesini yaptı. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER