ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 14:23

Fikret Orman, Aybaba'ya sahip çıktı


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fernandes ve Almeida'nın teknik direktör Samet Aybaba'ya yönelik tavırlarıyla ilgili ''Samet hoca bu takımın lideridir. Kimsenin haddine değil hocamıza tavır koymak.'' dedi.

BJK Akatlar Arena'da siyah-beyazlı kulübün 25. ve 50. yıllarını dolduran üyelerine mazbatalarını vermek için düzenlenen törenin ardından açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Fikret Orman, berabere kaldıkları Kardemir Karabükspor maçında hakem hataları olduğunu; ancak kendilerine de bakmaları gerektiğini söyledi.

Almeida ve Fernandes'in hocaya tavır aldığı yönündeki bir soruya başkan Fikret Orman, "Ben teknik konulara girmem; ama Beşiktaş takımında oynayan hiç bir oyuncunun, bizim disiplin yönetmeliğimize aykırı hareket etmesini hoş görmem. Samet hoca bu takımın lideridir. Kimsenin haddine değil hocamıza tavır koymak.'' cevabını verdi.

Niang'ın Beşiktaş'tan önce Fenerbahçe ile görüştüğü ve sarı - lacivertli takımın Senegalli futbolcunun sakatlığından dolayı oyuncunun transferinden vazgeçtiğinin sorulması üzerine de Fikret Orman, "Ben doktor değilim. Doktorlarımız var. Onların verdiği raporlara göre sakatlığı söz konusu değil. Bizden önce ne görüşmeler yapıldı bilmiyorum. Bence bunlar spekülasyondan başka bir şey değil.'' ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER