ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 17:05

Fethiyespor'da teknik direktör Mustafa Ceviz istifa etti


PTT 1. Lig'de mücadele eden Fethiyespor'un teknik direktörü Mustafa Ceviz görevinden istifa ettiğini açıkladı. Ceviz'in istifası ile takımın yardımcı antrenör Muammer Sürmeli ile teknik manajer Abdullah Apak idaresinde devam edeceği bildirildi.

    Üst üste aldığı kötü sonuçlarla ligin son sırasında yer alan Fethiyespor'da sular durulmuyor. Geçtiğimiz hafta kulüp başkanı İsmail Öztürk'ün istifa ettiğini açıklamasının ardından bugün de teknik direktör Mustafa Ceviz'in istifası geldi. Ceviz, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Fethiyespor'da kulübün teknik direktörü olarak bugün istifasını verdiğini söyledi.

    İstifasını daha öncede vermek istediğini ancak kulüp başkanı ve yönetim kurulunun isteği üzerine görevine devam ettiğini belirten Ceviz, "Bu kadar olumsuz giden bir ortamda Fethiyespor'un içerisinde yetişen birisi olarak kulüp için özveriyi, fedakarlığı ve inancı sürekli taşıdım. Yöneticilerinde bana göstermiş olduğu güveni boşa çıkarmamak adına oyuncularımız ve ekibimizle birlikte yeni çıktığımız PTT 1. Lig'de başarılı olmayı tabi ki her hafta istedik. Şartlar bizim istediğimiz gibi olmadı. Başka insanlar konuştu diye görevi bırakmıyorum. Kulübün gidişatı ile ilgi artık bir değişikliğin şart olduğunu gördüm bu yüzden istifa ediyorum." dedi.

    Başarısızlıkla ilgili herkesin konuşabileceğini kaydeden Ceviz, hakaret boyutu olmadığı sürece ne yazılırsa saygı duyacağını ifade etti. Fethiye'de iki tane şampiyonluk yaşadığını anlatan tecrübeli teknik adam, "Formasını giydiğim kulüpte şampiyonluklar yaşamak benim için çok anlamlı. Çok büyük hatıralarım var. Ayrılık zamanı bugünmüş. Belki daha erken ayrılmam gerekirdi şeklinde bir çok eleştirilerde oldu. Bu ayrılığın hem Fethiyespor'a hemde camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Fethiyespor bundan sonra yoluna daha iyi devam eder. Önümüzdeki maçları kazanacağına inanıyorum. Nasıl ki, şampiyonlukta hep birlikte sevindiysek, inanının başarısızlıkta da bu kulübün eski oyuncusu, hocası ve kongre üyesi olarak çok üzüldüğümün bilinmesini isterim." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER