ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 15:11

Fernandes'in kalmak için şartı var!

Fernandesin kalmak için şartı var!

Manuel Fernandes gelecek sezon Beşiktaş'ta kalması için Avrupa şartı ileri sürdü.


Siyah beyazlı kulüp Roberto Hilbert'le yaptığı görüşmede ise ücretinde indirim yapmazsa Alman futbolcuyla yollarını ayıracağını belirtti. 

 
Beşiktaş'ın portekizli yıldızı Manuel Fernandes, siyah beyazlı takımda mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğini söyledi, ama Avrupa kupalarında forma giymesi halinde takımda kalabileceğini belirtti.
 
Hem yöneticilyer hem de teknik heyetle konuşan Fernandes " İstanbul'da ve Beşiktaş'ta çok mutluyum. Buradan ayrılmayı aklımdan bile geçirmiyorum. Ama vizyonum gereği avrupa kupalarında oynamam gerekiyor. Gelecek yıl Şampiyonlar ligi ya da uefa avrupa liginde oynamamız halinde burada kalırım " dediği vurgulandı.
 
Beşiktaş'ta ayrıca 2 kez görüşülmesine rağmen anlaşma sağlanamayan Roberto Hilbert'in indirim yapmaması durumunda alman futbolcuyla yolların ayrılacağı kaydedildi.
 
Beşiktaş'ın hem türkiye'den hem de yurt dışından sağ bek arayışlarına başladığı ve önümüzdeki haftalarda Samet Aybaba'nın yurt dışına giderek gündemdeki oyuncuların maçlarını yakın takibe alacağı öğrenildi.
 
Menajerlerin ayrıca Eskişehirspor'un Ganalı savunma oyuncusu Jerry Akaminko'yu samet aybaba ve siyah beyazlı yönetime önerdikleri belirtildi.

Ligtv
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER