ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 11:41

Fernandes'in bu sözleri Bilic'i kızdırdı

Fernandesin bu sözleri Bilici kızdırdı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'in, Portekizl,i Manuel Fernandes'in söylediği sözlere kızdığı iddia edildi.


Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes, yönetim ile her konuda anlaşmasına rağmen kendisiyle sözleşme yenilenmemesine kızıyor. Teknik direktör Bilic'e, "Şu anda iyi gidiyor ama kafamın rahat olması lazım. İlerleyen haftalarda böyle devam eder mi bilmiyorum" demesi Hırvat hocayı sinirlendirdi.

Özen ile görüşme yapacak Bilic, "Kafanın rahat olması konusuna katılıyorum. Ancak tehtid eder gibi konuşman doğru değil. Konuyu yönetime ileteceğim ve sözleşme yenilenmesi için destek olacağım. Sen sadece maçları düşün. Elimden geleni yapacağıma inan" diye konuştu. Bilic'in Önder Özen ile görüşerek Fernandes'in sözleşmesinin uzatılmasını isteyeceği öğrenildi.

Rakamlar, 'başarılı' diyor Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fernandes, yıllık 2.5 milyon euro'ya yönetim ile anlaşmıştı. Bu sezon 7 maçın tamamında (Eskişehir maçının son 3 dakikasında çıktı) forma giyen, 1 gol, 4 asist ile oynayan Portekizli futbolcu, "Büyük maçlarda yok" diye eleştiriliyor. Eskişehir'de 3 puanı getiren Ömer'in golünde asist yapmasına rağmen Fernandes için, "İmza atmadığı için kaçak güreşiyor" yorumları yapılıyordu

(sabah)

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER