ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 21:09

"Fernandes F.Bahçe'ye ancak kafede oturmaya gidebilir"

"Fernandes F.Bahçeye ancak kafede oturmaya gidebilir"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe ile adı anılan Fernandes'le ilgili açıklama yaptı.


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Lig TV'ye yaptığı açıklama ile "Fernandes Fenerbahçe'ye mesaj gönderdi" iddialarına yanıt verdi.

Orman, Fernandes'in hiçbir şekilde takımdan ayrılmayacağını vurgularken, "Fenerbahçe'de oynamak istiyorum" şeklindeki iddialar için de "Fenerbahçe'ye ancak kafede oturmak için gidebilir. Burada mutlu olduğunu söyledi, biz de ondan memnunuz. Fernandes gelecek sezon bize çok katkı sağlayacak. Takımımızın en büyük kozlarından biri olacak" dedi.

Başkan Orman, gelecek sezon çok iyi bir kadro kurup şampiyonluğa oynayacaklarını belirtirken, takımdan ayrılan Niang'ın ardından McGregor, Escude ve Dentinho'nun da gönderileceğini söyledi.

Orman yeni teknik direktör konusunda ise "Hynckes gibi isimler söyleniyor ancak bu gibi a klas teknik direktörler yıllık 8-10 milyon euro istiyor. Kuracakları kadro ise 40 milyon euro'ya denk geliyor. Bu gibi gisimlere bu kadar parayı veremeyiz. 15-20 günden önce yeni teknik direktör belli olmaz. Hata yapmamak gerekiyor ve hata yapmamak için de ince eleyip sık dokuyacak. En iyi tercihi yapacağız" dediği kaydedildi.

Gelecek sezon maçlarını nerede oynayacakları konusunda ise Orman, "Olimpiyat, Kasımpaşa, Şükrü Saracoğlu gibi alternatifleri inceliyoruz. Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu için bize kolaylık sağlıyor. Ancak bir eve giittiğimizde çocuk odasında, salonda belli bir düzen olduğu gibi orada da bir düzen var. O evde yaşayanlara rahatsızlık vermememmiz gerekiyor. Bu konuları iyi düşünüp iyi kararlar vermek zorundayız. Şükrü Saracoğlu bir yılda 70 maçı kaldırabilir mi? En iyi kararı vermek lazım" dedi.

(Lig TV)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER