ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 15:46

Fenerium'un yanına TS Club

Feneriumun yanına TS Club

TS Club'un Ümraniye'de ezeli rakip Fenerbahçe'nin ürünlerini satan Fenerium mağazasının tam bitişiğinde olması dikkat çekti.


Trabzonspor Kulübü'nün resmi ürünlerinin satış noktası TS Club mağazalarına bir yenisi daha eklendi.
Ümraniye’de kurulan mağazanın açılışı bugün Trabzonspor başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu ile Bordo-Mavili futbolcular Bosingwa ve Malouda'nın katılımıyla yapıldı. Çok sayıda taraftarın ilgi gösterdiği ve izdiham yarattığı açılışa; Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu hastalığı nedeniyle katılamadı. Açılışta futbolcular taraftarlara bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdiler. Mağazanın açılışında ise Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da kurdaleyi futbolcularla birlikte kesti.

TS Club'un ezeli rakip Fenerbahçe'nin ürünlerini satan Fenerium mağazasının tam bitişiğinde olması dikkat çekti.

Başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlarken; maç saatleri nedeniyle TFF'ye tepki gösterdi ve hedeflerinin UEFA'da final olduğunu söyledi.

Çakıroğlu; TFF'ye sitem ederek; "Yakında maçlarımız sabah ezanından sonra oynanacak. Biz akşam geç saatte oynamak istiyoruz ki taraftarlarımız gelebilsin ama Federasyon tersini yaparak maçlarımızı daha da erkene alıyor" diye konuştu.

Çakıroğlu ayrıca, UEFA'da iyi gittiklerini ve gruptan lider çıkarak finale kadar ulaşmak istediklerini söyledi.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER