ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2014 Salı 16:17

Fenerbahçe'ye yıldız yağacak!

Fenerbahçeye yıldız yağacak!

Sarı-Lacivertli yönetim, camiadan binin üzerinde isme davetiye gönderdi.


Fenerbahçe'nin “Hedef 1 milyon üye” projesinin yarınki lansmanı, 1001 Gece Masalları’nı aratmayacak. Tanıtıma eski başkan ve yöneticilerin yanı sıra ne kadar F.Bahçeli sporcu, sanatçı ve medya yöneticisi varsa hepsi davetli. Four Seasons’taki tanıtım camianın önemli isimlerini bir araya getirecek; “Büyük F.Bahçe Ailesi” vurgusu yapılacak. Başta futbol olmak üzere Sarı-Lacivertli kulübün tüm branşlardaki sporcuları da lansmanda bir kez daha bir araya gelme fırsatı bulacak.

G.SARAY DERBİSİ ÖNCESİ MORAL

Sporcular kadar gecenin iş ve sanat dünyasından konukları da çok konuşulacak. 1001 Gece Lansmanı’nın davetlileri arasında Cem Yılmaz, Beyaz ve Kıraç gibi ünlü sanatçılar da var. Ferit Şahenk, Ali Koç ve Nihat Özdemir gibi eski yönetici ve iş dünyasının önemli isimlerine de özel davetiye gitti. Tanıtımın odak noktası “Hedef 1 milyon üye” projesi olsa da G.Saray derbisi de gecenin ana başlıklarından biri olacak. Futbolculara derbi öncesi moral verilecek.

TÜM DÜNYADAN GELENLER VAR

Lansman sayesinde F.Bahçe camiası G.Saray derbisi öncesi tek vücut olduğunu gösterme fırsatı bulacak. Yurt dışındaki F.Bahçe derneklerinin başkan ve yöneticileri de bu önemli geceye davetli. “F.Bahçe’yi dünyanın en büyük spor kulübü yapma” sloganıyla yola çıkılan projenin lansmanına Başkan Aziz Yıldırım, özel önem veriyor. Proje için Türkiye’yi gezen, KKTC’ye bile giden Yıldırım, 1001 Gece Masalları’nı aratmayacak lansmanın tüm ayrıntılarıyla tek tek ilgileniyor.

(Akşam)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER