ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 09:58

Fenerbahçe'ye Es-Es'ten yalanlama!

Fenerbahçeye Es-Esten yalanlama!


Radyospor'a "Fenerbahçe, Alper için Galatasaray'ın teklifinin üzerinde bize bir bonservis önerdi. Yaklaşık 9 milyon euro" diyerek gündem oluşturan Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Fenerbahçe'nin "Alper ile ilgimiz yok" açıklamasının doğru olmadığını ifade etti.

FENERBAHÇE NİYE YALANLADI BİLMİYORUM
 
Erdal Şahbaz, "Eskişehirsporlu oyuncu Alper Potuk'un kulübümüze transfer olacağı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Alper Potuk, gelecek sezona dair transfer planlamamız ve çalışmalarımız dahilinde yer almamaktadır." açıklamasına yine Radyospor'da yanıt verdi.

Radyospor'da Arkomen'in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e katılan Erdal Şahbaz, "Durduk yere böyle bir açıklama yapmadım. Fenerbahçe bize Alper için bir teklifde bulundu. Bu teklifin arkasına böyle bir yalanlamada neden yaptılar bilmiyorum ve  yorumda da  bulunmak istemiyorum" dedi.
  
AMACIMIZ FİYAT ARTTIRMAK DEĞİL
 
Erdal Şahbaz, bu tip açıklamalarla Alper'in fiyatını mı arttırmaya çalışıyorsunuz şeklindeki soruya ise, "Biz basit düşünmüyoruz. Alper'i mutlaka satacağız diye bir düşüncemiz yok. Sonuçta Galatasaray ve Fenerbahçe'den gelen teklifler var. Kamuoyunda böyle bir algı oluşmuş olabilir ama böyle bir amacımız yok" diye yanıt verdi.  
  
G.SARAY İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
 
Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaların ardından görüşmelerin durduğunun altını çizen Şahbaz, "Galatasaray ile görüşmelerimiz devam ediyor. Alper için ilk teklifi uzun süre önce Galatasaray yaptı ve görüşmeler devam ediyor. Transferin içeriği ve şartları hakkında bir açıklama yapmam. Biz Alper için 10 milyon euro istiyoruz. Söyleyeceğim tek şey bu. Alper'e gelince, oyuncuyla transferi için gerekli görüşmeleri yaptık" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF YOK
Eskişehirspor Basın sözcüsü Erdal Şahbaz, Alper için Beşiktaş'dan teklif gelmediğini de ifade etti.
  
AMRABAT 8.5 MİLYON EDİYORSA
 
Bu arada Eskişehirspor, Alper'in Galatasaray'a transferinde Amrabat'ı hedef aldı. eskişehirspor cephesi, "Galatasaray, Amrabat'a 8.5 milyon euro verdiyse Alper'e daha yüksek bir bonservis bedeli vermesi gerekiyor"  düşüncesinde.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER