ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 20:38

Fenerbahçe'nin yeni transferleri resmi sözleşmeye imza attı


Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın yeni transferleri Linas Kleiza, Luka Zoric ve Nemanja Bjelica düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attılar.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena Stadı'nda düzenlenen imza töreninde sarı-lacivertlilerin yeni transferleri Linas Kleiza, Luka Zoric ve Nemanja Bjelica resmi sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Fenerbahçe Kulübü CEO'su Hasan Hakkı Yılmaz, çok mutlu ve gururlu olduğunu söyledi. Yılmaz, "Çok kariyerli üç tane oyuncuyu transfer ettik. Bu sene maçlarımız çok güzel olacak. Sonucun ne olacağını bilemem, ama taraftar çok güzel maçlar seyredecek." dedi.

Fenerbahçe Ülker'in yeni transferi Nemanja Bjelica ise "Fenerbahçe'ye gelerek hayatımın en önemli bir kararını verdim. Bu büyük camianın ve sahip olduğu taraftar grubunun bir parçası olduğum için çok mutluyum. Ve Obrodovij gibi bir teknik adamdan teklif geldiğinde kabul etmemek için deli olmak gerekir." diye konuştu.

Linas Kleiza ise böyle tarihi bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu kaydetti. Bir diğer transfer Luka Zoric de taraftardan maçlarda sahayı doldurmalarını isteyerek, kendilerinin de yüzde yüz performans göstereceklerini söyledi.

Daha sonra yeni transferler Linas Kleiza, Luka Zoric ve Nemanja Bjelica kendilerini sarı - lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attılar. İmza törenin ardından basketbolcular taraftarlarla yan yana gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER