ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 08:58

Fenerbahçeli yıldızın peşindeler!

Fenerbahçeli yıldızın peşindeler!

Uzun zamandır Slovak yıldızı alabilmek için uğraş veren Rusya'nın Zenit ve Hollanda'nın AZ Alkmaar kulüpleri yeni teklif ile geliyor.


Geçen sezon birçok maçta Fenerbahçe'nin kurtarıcısı olurken, attığı birbirinden güzel gollerle taraftarın gönlünde taht kuran ancak bu sezon bir türlü bekleneni veremeyen ve henüz golle tanışamayan Miroslav Stoch, her şeye karşın transferin gözdesi durumunda.

İlk yarının ortalarından bu yana Slovak yıldızı renklerine katabilmek için çaba harcayan Rusya'nın Zenit ve Hollanda'nın AZ Alkmaar kulüplerinin, devre arasında bu transferi bitirmek için harekete geçtikleri öğrenildi.
Sezon başından bu yana huzursuz olan Stoch'un gelen cazip teklifleri değerlendirmek istediği, buna karşın Başkan Aziz Yıldırım'ın kendisini bırakmak istemediği belirtildi.

Yıldırım, ''Stoch ve Krasiç'in ikinci yarıda Fenerbahçe'ye çok şey katacaklarına ve kalitelerini ortaya koyacaklarına inanıyorum'' diyerek, Slovak yıldızın takımda kalmasını istediği kaydedildi. Her şeye karşın, şartların olgunlaşması ve tekliflerin cazip olması durumunda yönetimin, Stoch'un gönderilmesine sıcak bakabileceği ifade edildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER