ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2014 Cuma 16:40

Fenerbahçeli futbolculardan ''baba'' jesti!

Fenerbahçeli futbolculardan baba jesti!

Fenerbahçe'nin iki yıldızı Mehmet Topal ile Emre Belözoğlu'ndan kimsesiz çocuklara jest yaptı.


Fenerbahçe'nin iki yıldızı Mehmet Topal ile Emre Belözoğlu'ndan kimsesiz çocuklara jest. İki ünlü futbolcu, Babalar Günü'nde unutulmayacak bir babalık yaptı. İkili, Kocamustafapaşa Çiğdem Özkan Çocuk Yuvası'ndaki kimsesiz minikler için park yaptırdı.

Uzun süredir yuvalarının bahçesi boş olduğu için dışarıya çıkamayan çocukların yüzlerini güldürmek için bu özel günü seçen ikili, minikleri sevince boğdu. Fatih Belediyesi'nin zemin hazırlığını yaptığı alan üzerine minikler için bir oyun parkı yaptırıp tüm masrafları karşılayan Mehmet Topal ve Emre Belözoğlu, miniklerin parkta oynamaya başladıklarını öğrenince büyük sevinç yaşadı.

Kimsesiz miniklerlerle buluşup parkta oyunlar oynayan ikili, çocuklarla da yakından ilgilendi. İkili çocukların neşeli olmasına sevinirken, buluşmada duygusal anlar da yaşandı.

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, yaptığı açıklamada, "Çocuklar dünyanın en güzel varlıkları. Yüzlerindeki gülümsemeyi görmek ise eşsiz bir mutluluk. Onların yüzünü güldürebilmek için bundan sonra da her türlü yardıma hazırım." dedi.

HAYATTA ALDIĞIM EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

Mehmet Topal ise yaptığı açıklamada, "Hayatta aldığım en güzel hediye; o miniklerin gözlerindeki ışıltılı bakış ve gülümsemeydi. Aslında onların en büyük ihtiyaçları sevilmek ve sevgisine karşılık vermek." dedi.

Çocukların bulunduğu yuvayı daha önce de ziyaret ettiğini ve onların sevincine ortak oduğunu belirten Topal, "Bu duyguyu yuvayı daha önceki ziyaretlerimde de yaşamıştım. İnsanın içini parçalayan bir sevgi ihtiyacı bu… Park onlara geçici keyifler yaşatabilir ama asıl ihtiyaçları olan sevgiyi unutmayıp, onları ziyaret etmek en doğrusu." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER