SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Kasım 2014 Pazar 16:40

Fenerbahçe’den Volkan Açıklaması

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/fenerbahceden-volkan-aciklamasi-1488642-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/fenerbahceden-volkan-aciklamasi-1488642-622x360.jpg
Fenerbahçeden Volkan Açıklaması

Fenerbahçe, bugün bir gazetede kaleci Volkan Demirel hakkında çıkan haberler ile ilgili yazılı açıklama yaptı.


Sarı-laciverti kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Bugün Hürriyet Gazetesi’nin ekinde, oyuncumuz Volkan Demirel’in ismi çirkin bir şekilde kullanılarak toplumumuzun bazı kesimleri ile kaptanımız karşı karşıya getirilmeye çalışılmıştır. Bazı sosyolojik sorunları ve yaşanan kayıpları, milli takımın kalecisi ve kaptanımızla bağdaştırarak oyuncumuzu kamuoyu önünde hedef gösterme çabası son derece ahlaksız ve haince bir yaklaşımdır. Bu ahlaksız yaklaşım mutlak surette karşılıksız kalmayacak, en kısa sürede yasal platformda muhatap bulacaktır. Bu tarz algı yönetimi çabasının Hürriyet gazetesinin sütunlarında yer bulmasını manidar bulmakla birlikte, bahse konu gazetenin bu yaklaşımını Fenerbahçe Camiası ve kamuoyunun takdirine bırakıyor, her türlü hukuki girişimde bulunacağımızı deklare ediyoruz” denildi.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Quaresma Beşiktaş’ı Unutamıyor

SONRAKİ HABER

Fenerbahçe çoştu!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.