ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Aralık 2014 Pazartesi 09:46

Fenerbahçe'den sürpriz karar!

Fenerbahçeden sürpriz karar!

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hollandalı yıldız ile başkan Aziz Yıldırım'ın da onayıyla 1 yıl daha devam etme kararı alındı


Kuyt ile 1 yıl daha...

Dirk Kuyt, Fenerbahçe'ye Liverpool'dan 1 milyon Euro'ya transfer edilmişti.

Fenerbahçe Yönetimi, Dirk Kuyt’ın sözleşmesini 1 yıl daha uzatma kararı aldı... Hollandalı yıldızın son haftalardaki keyifsizliği açıkça görülüyordu. Bu durumun futboluna da yansıması nedeniyle teknik direktör İsmail Kartal bazı maçlarda çok güvendiği yıldızını 90 dakika bitmeden oyundan almak zorunda kalmıştı. Bunun nedeni de Kuyt’ın sözleşmesinin yenilenmemiş olmasıydı. Bu konuda kendisiyle bir konuşma yapılmaması ve teklifte bulunulmaması keyfini kaçırmıştı. Hal böyle olunca Sarı-Lacivertli yöneticiler devreye girdi ve başkan Aziz Yıldırım’a da durum bildirildi. Bunun sonucunda da başkan Yıldırım’ın da onayıyla Dirk Kuyt’ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılmasına karar verildi. Devre arasında Hollandalı oyuncu ile yeni sözleşme yapılacak.

EMRE HEM FUTBOLCU HEM DE SPORTİF DİREKTÖR

Sarı-Lacivertli yönetim, Emre Belözoğlu konusunda da önemli kararlar aldı. Tecrübeli oyuncunun, sportif direktör olarak görev yapması gündemdeydi. Ancak Emre, “En az 3 yıl daha oynayacağım” deyince yönetim bu durumu da masaya yatırdı. Buna göre önümüzdeki sezondan itibaren Emre, Fenerbahçe’de hem futbol oynayacak hem de sportif direktör olarak görev yapacak.

Kaynak: Milliyet

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER