ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 15:55

Fenerbahçe'den seçim açıklaması

Fenerbahçeden seçim açıklaması

Sarı-lacivertli kulüpten seçim öncesi yaşananlarla ilgili bir açıklama geldi


Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesinden seçimli olağanüstü genel kurul ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.
 
İşte o açıklama:
 
"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu hakkında son dönemde yapılan yalan ve yanlış yayınlar ile oluşturulmaya çalışılan algı kamuoyunun malumudur.
 
Özellikle kongre süreci yaklaşırken, Fenerbahçe camiasının huzuruna çıkamayanlar ile Fenerbahçe'yi çıkar ve rant gruplarına dönüştürmek isteyen bir takım kişilerin yine geçmişlerinde sıklıkla rastlanan organizasyonlar içersinde olduklarına dair bilgiler tarafımıza ulaşmaktadır.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı'nın ve Yönetim Kurullarının icraat ve programlarına ve en önemlisi kişilik haklarına tecavüz niteliği taşıyan yalan ve sahte belgeler tahtında kitap ve broşürler hazırlandığı tarafımızca bilinmekte; bu bağlamda yasal tüm hazırlıklarımız tarafımızdan buna göre yapılmaktadır.
 
Yasal sınırlar dahilinde kalmak ve gerçek bilgi-belgeye dayanan her türlü fikir ve eleştiriye duyduğumuz saygı saklı kalmak kaydıyla, aynı aktörler tarafından yapılacak haber, belge ve yayınlara itibar edilmemesini rica eder; böyle bir durumun tespiti halinde her tür yasal yola ivedilikle başvurulacağını bildiririz.
 
Saygılarımızla,
 
Fenerbahçe Spor Kulübü"
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER