ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 18:39

Fenerbahçe'den Lütfi Arıboğan'a zehir zemberek sözler

Fenerbahçeden Lütfi Arıboğana zehir zemberek sözler

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden sert bir açıklama yayınladı.


Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan ve Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan'ı hedef alan açıklama şöyle: 

"Bir kulübün maaşlı elemanının haddini aşan söylemleri nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.


Öncelikle bu şahsa hatırlatmamız gereken husus; her ay başında hesap ekstrelerini kontrol edenlerin, kulüplerin yürekten sözcülüğüne bürünmeye hakkı olmadığı gerçeğidir.

Bu maliyetli tüccarların kulüplerdeki ve spor mecralarındaki varlığı; aldıkları yüksek orandaki maaşların varlığına bağlı iken yüz yıllık camialara ve yönetimlerine dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde açıkça terbiyesizliktir.

Tüm kamuoyundan talebimiz; uluslararası hukuk mücadelemizin sonunda, bu maaşlı Fenerbahçe düşmanlarının tasarrufları ile ilgili yapacağımız belgeli açıklamaları takip etmeleridir.

Kısa bir süre sonra bu konuları mahkemelerde açıklamak zorunda kalacak olanlara tavsiyemiz ise gazete gazete, kanal kanal dolaşarak kamuoyu yaratmalarının nafile olduğunu unutmamalarıdır.

Geçmişlerinde Fenerbahçe ile ilgili karanlık icraatları olanlar, ağız kirliliklerine engel olamayarak toplumda bilgi kirliliğine neden olmaktadırlar. Bu kişiler, bundan böyle protokol gereği sadece kulübümüzün profosyenel çalışanları tarafından cevaplandırılacaklardır.

Bilinmelidir ki Fenerbahçe’nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bu büyük hatalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER