ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 19:28

Fenerbahçe'den Ersun Yanal açıklaması


Fenerbahçe Kulübü, bugün teknik direktörleri Ersun Yanal hakkında basında çıkan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Sarı - lacivertli kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bugün gazetelerde teknik direktörümüz Sayın Ersun Yanal'ın Torku Konyaspor maçı sonrası futbolcularımıza yönelik yaptığı konuşmadaki ifadeleri içeren, birbirlerinden farklı içeriklerde haberler yer almaktadır." denilerek şu ifadelere yer verildi:

"Bu haberlerde geçen ifadelerin çok büyük bir bölümü doğru değildir. Kamuoyundaki bilgi kirliliğinin önüne geçmek adına ifade etmek isteriz ki; hocamız maçın ardından oyuncularımıza 'kaybettiysek birlikte kaybettik. Sizler Fenerbahçe'nin oyuncularısınız. Kafanızı yukarı kaldırın, önümüzde çok önemli bir maç var' mesajını vermiştir.

Bunun dışındaki ifadelere ve haberlere ifade edilmemesini rica eder, özellikle son dönemde örneklerini sıkça gördüğümüz bu tarz bilgi ve algı kirliliği yaratan haberler konusunda daha özenli hareket edilmesini beklediğimizi ifade etmek isteriz."
CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER