ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 08:13

Fenerbahçe'den çok sert açıklama


Fenerbahçe Spor Kulübü, Elazığspor maçında yaşanan hakem hatalarıyla ilgili çok sert bir açıklama yayınladı. Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden Fenerbahçe Spor Kulübü imzasıyla yapılan açıklamada "Bir operasyona daha tahammülümüz yok." denildi.

İşte Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamanın ayrıntısı:

"Öncelikle belirtmek isteriz ki, son haftalarda çeşitli nedenlerden dolayı Büyük Fenerbahçe taraftarını ve futbol kamuoyunu tatmin edecek nitelikte bir futbol sergileyemediğimiz yolundaki görüşlere katılmakla birlikte, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak haftalardır futbolcularımızın emeklerine ve daha da önemlisi adil mücadele ve adil yarışma hakkımıza yönelik verilen stratejik kararların da farkındayız.

TFF Yönetim Kurulu başta olmak üzere, ilgili tüm yönetsel kurum ve kişilerden hiçbir talebimiz olmamakla birlikte artık "tesadüf’’ ve "formsuzluk" ile açıklanamayacak nitelik ve vahametteki bu kararları alan yetkili ve sorumluların derhal gereğini yapmasını, aksi taktirde Fenerbahçe camiasının bir başka "Operasyon"u daha kaldıracak sabıra ve sükunete sahip olmadığını tüm kamuoyu ile paylaşırız."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER