ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 11:32

Fenerbahçe'de Reyes sesleri!

Fenerbahçede Reyes sesleri!

Fenerbahçe transfer için kolları sıvadı.


Fenebahçe'de transfer için kollar sıvandı. Sarı-lacivertliler bir yandan Galatasaray ve Karabükspor mağlubiyetlerinin ardından gelen teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifa şokuyla sarsılırken bir yandan da ikinci devre için takviye yapmak için çabalıyor. Bu kapsamda birçok oyuncuyla görüşmelerini sürdüren Sarı-lacivertliler'de, başkan Aziz Yıldırım kelimenin tam anlamıyla İspanya'ya çıkartma yapacak. Yıldırım'ın öncelikli hedefinin Reyes olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz hafta, Galatasaray maçının ardından Fenerbahçe'nin avukatları, oyuncu masaya otururken önemli ölçüde ilerleme sağlandığı öğrenildi. Fakat ufak pürüzlerin çözülememesi nedeniyle bir türlü son aşamaya gelinemedi.

BAŞKAN İŞİ BİTİRECEK

İşte bu noktada devreye başkan Aziz Yıldırım girdi. Daha önce kariyerinde Arsenal, Real Madrid, Atletico Madrid gibi takımların formasını giyen yıldız futbolcuyu Türkiye'ye getirmek için Aziz Yıldırım en kısa zamanda İspanya'ya gidecek. İki kanatta da oynayabilen Reyes, ayrıca forvet olarak da görev yapabiliyor. Reyes'in Fenebahçe tarafından çok istemesinin sebebi ise bir taşla birden çokvuracak olması. Reyes'in hem kanatlara hem de forvete alternatif olması, oyuncuyu hayli çekici hale getiriyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER