ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 23:30

Fenerbahçe'de hazırlıklar sürüyor

Fenerbahçede hazırlıklar sürüyor

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Topuk Yaylası'nda çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, günün ikinci idmanını yaptı.


Fenerbahçe, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde gerçekleştirdiği yeni sezon hazırlık kampındaki çalışmalarını, akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile sürdürdü.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışmanın ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, koordinasyon ve çabukluk çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 3 gruba ayrılan oyuncular, 6’ya 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından dar alanda 4 gruba ayrılan oyuncular, 6’ya 6 hücum ve defans organizasyonları ile antrenmanı tamamladı.
Senegalli futbolcu Moussa Sow antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışırken, ardından özel program dahilinde takım ayrı çalışmalarını sürdürdü.

Tedavi süreci devam eden Gökhan Gönül antrenmanda yer almazken, Erten Ersu ise takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Saat 10.30’da başlayacak çalışmanın 30 dakikası basına açık, 19.00’da başlayacak antrenman ise basına kapalı tutulacak

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER