ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 18:33

Fenerbahçe'de Genel Kurul tarihi belli oldu

Fenerbahçede Genel Kurul tarihi belli oldu

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı... Genel Kurul, 26 Ekim 2013'te yapılacak.


Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen, Başkan Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, CAS tarafından onanan 2 yıllık men cezası sonrasında sarı lacivertli kulübün yol haritasını belirlendi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı. Genel Kurul, 26 Ekim 2013'te yapılacak. Bu tarihte çoğunluk sağlanamazsa kurul 2 Kasım 2013'te yapılack.

İşte Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 29.08.2013 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır.

İlk toplantı tarihi olarak, 26 Ekim 2013 belirlenmiştir.

Tüzük gereği belirlenen ilk Olağanüstü Genel Kurul tarihinde çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 2 Kasım 2013 tarihinde yapılacaktır.

Genel Kurul toplantı gündemi, ilerleyen günlerde belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kararın, tüm Türkiye ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

MEHMET DEMİRKOL FENERBAHÇE'NİN SEÇİME GİTME KARARINI YORUMLADI

 Fenerbahçe'nin olağanüstü seçim kararı almasının hemen ardından NTV Spor canlı yayınına katılan Mehmet Demirkol, "Beklenen bir karardı. Esas beklenen Aziz Yıldırım ya da onun göstereceği birisi mi aday olacak? O zamana kadar yargı süreci tamamlanır mı tamamlanmaz mı bilinmez. Şuan herkes bunun peşinde Aziz Yıldırım katılabilecek mi? Birisini işaret edecek mi? Herkes aslında bunu merak ediyor.

AZİZ YILDIRIM OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL'A GİDİLEBİLECEĞİNİ DAHA ÖNCEDEN BELLİ ETMİŞTİ!

Af getireceğini söylemişti yasaklı olanlara. Yeni bir durum var artık Fenerbahçe'de ama bugünden sonra neler olacak bilmiyorum çatlak sesler yükseldi. Aziz Yıldırım bu işin işinde olacağım derse çıkacak adaylar farklı olmayacağım derse çıkacak adamlar farklı o yüzden bekleyip görmek en iyisi." diye konuştu.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER