ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 11:15

Fenerbahçe transfer haberleri futbol

Fenerbahçe transfer haberleri futbol

Fenerbahçe futbol transfer haberleri, transferde son dakika gelişmeleri, futbolda bomba transferler.


Fenerbahçe transfer haberleri

Alex Fenerbahçe'ye geri mi dönüyor?

Benfica indirime gitmiyor 

Meireles-Yobo yolcu listesinde

Alex Fenerbahçe'ye geri mi dönüyor? 

Ersun Yanal, kendisine kutlama tweet’i atan Alex’i göklere çıkardı. Bazı yöneticiler de “Alex’e kapımız açık” deyince, camiada yeni bir heyecan dalgası baş gösterdi....


Fotomaç'ın haberine göre; Aykut Kocaman ile ters düşerek F.Bahçe'den ayrılan Alex de Souza'nın dönebileceği haberi sarı-lacivertli camiada bomba etkisi yarattı. Ersun Yanal kendisini tweet atarak kutlayan Alex'e kapısının açık olduğunu söyledi.

Yanal, "Alex gibi bir oyuncuyu kim istemez" diyerek tartışmayı başlattı. Yönetim ise, "Gelsin bir yıl oynasın, sonra teknik adam olarak takımda kalabilir" diye görüş bildirdi.

Benfica indirime gitmiyor 

Portekizliler, bonuslarla 11 milyon euro teklif eden F.Bahçe haricinde, 12 milyon euro nakit veren Cardiff’i de reddetti. Eğer bu istek sürerse, Kanarya transferden vazgeçecek.

Özellikle F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın çok istediği Oscar Cardozo transferi, Benfica’nın istekleri sebebiyle sonuçlanmıyor. Daha önce 9 artı 2 milyon euro bonustan oluşan bir teklifle Portekiz kulübünün kapısını çalan ama UEFA’nın ani kararları sonrası görüşmeleri erteleyen F.Bahçe, aynı öneriyle dün Benfica’nın kapısını çaldı.

Fakat Portekizli yetkililer, 31 yaşındaki Paraguaylı yıldız için daha önce olduğu gibi yine 15 milyon euroluk bir bonservis bedeli istediler. F.Bahçe Yönetimi, bu rakama çıkamayacağını söylerken, yine aynı oyuncu için haftalardır uğraşan Cardiff’in durumunu da öğrenince iyice karamsarlığa kapıldılar.

Meireles-Yobo yolcu listesinde

F.Bahçe'de Ersun Yanal bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor, bir yandan da "gidecekleri" belirlemeye çalışıyor. Çok geniş bir kadro ile çalışmayı düşünmeyen Yanal kampın ikinci bölümünde rakamı 25-26'ya çekmek istiyor. Aykut Kocaman'ın "Gidecekler" listesinden sadece Stoch'u çıkaran Ersun Yanal, Meireles ve Yobo'ya fazla sıcak bakmıyor. Meireles'in çok ceza alması, takımda alternatifinin olması da gidişini kolaylaştıracak. Dizinden sakatlığı olan Yobo'nun da kalışı zor görünüyor

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER