ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 13:30

Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Yenigün Karamürsel Derneğini ziyaret etti.


Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Yenigün Karamürsel Derneği'ni ziyaret etti. Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Sosyal İlişkiler ve Dernekler Sorumlusu Mithat Yenigün Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel Şubesi'ni ziyaret etti.

Mithat Yenigün’ü Karamürsel Belediyesi sosyal ilişkiler müdürü ve Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel şubesi ikinci başkanı Mehmet Atmış ve Karamürselli Fenerbahçe taraftarları tarafından karşılandı. As Başkan Yenigün, Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel şubesinin misafiri olarak Karamürsel’de bir balık restoran da düzenlenen yemek programına katıldı.

Yemek programından sonra Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel Şubesini ziyaret eden Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Yenigün Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel Şubesi ikinci başkan Mehmet Atmış’dan dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Toplu kombine bilet aldıklarını ve bu yıl maçlara Karamürsel’den katılımın daha yüksek olacağını belirten Mehmet Atmış , dernekleri içerisinde çocuklara Fenerbahçe sevgisini aşılamak adına dans kursu ve yüzme kursu açtıklarını da söyledi.

Karamürsel’i ve Karamürsel Fenerbahçeliler Derneğinin faaliyetlerini beğendiğini de açıklayan Asbaşkan Yenigün derneği sık sık ziyaret edeceğini söyledi. Asbaşkan Mithat Yenigün’e Fenerbahçeliler Derneği Karamürsel Şubesi ikinci başkanı Mehmet Atmış tarafından Karamürsel sepetinin hikayesi anlatılarak Karamürsel sepeti hediye edildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER