SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 17:46

Fenerbahçe maçının ardından istifa

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/fenerbahce-macinin-ardindan-istifa-1490221-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/fenerbahce-macinin-ardindan-istifa-1490221-622x360.jpg
Fenerbahçe maçının ardından istifa

Yaklaşık 10 yıldır Kayserispor Kulübü’nün Genel Menajerliği görevini yürüten Süleyman Hurma, Fenerbahçe maçının ardından istifa edeceğini açıkladı.


İHA muhabirine özel açıklamada bulunan Kayserispor Kulübü Genel Menejari Süleyman Hurma, Kayserispor’a Kayseri şehrinin ve Kayserispor yöneticilerinin dahi hiçkimsenin sahip çıkmadığından yakınarak, bu kararı aldığını söyledi. Genel menajer yaptığı açıklamasında, “Geldiğim günden bu yana Kayserispor’un büyük hedeflere ulaşması için bütün gücümle uğraştım. Bugün geldiğimiz noktada görüyorum ki Kayseri şehrinde hiç kimse için bir anlam ifade etmeyen Kayserispor’a artık benim de yapabilecek hiçbir şeyim yok. Bir tek yöneticisinin dahi maça gelmediği bir telefonla dahi başarı dilemediği bir ortamda tabi ki görevimi sürdürmem anlamsızdır. Şu an için deplasmanda olduğumuzdan dolayı Fenerbahçe kupa maçına kadar takımımla birlikte olacağım. Devamında da görevi bırakacağım. Hakkımı herkese helal ediyorum” dedi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İşte rakiplerimiz

SONRAKİ HABER

Galatasaray'da büyük değişim iddiaları

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.