ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 12:02

"Fenerbahçe maçını alacağımıza inanıyorum"

"Fenerbahçe maçını alacağımıza inanıyorum"


Mersin İdman Yurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı pazar günü Fenerbahçe ile yapacakları maçı taraftarlarının da desteği ile alacaklarına inandığını belirtti.

Kahramanlı, Fenerbahçe maçı için çalışmalarını sürdüren futbolcuları izlerken gazetecilere açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile yapacakları karşılaşmayı zor bir maç olarak değerlendiren Kahramanlı, "Ama şöyle geriye döndüğümüzde 3 haftayı bir değerlendirirsek önce Orduspor, arkasında Sivasspor ve Eskişehirspor maçları bunlarda çok zor maçlardı. Eskişehir kendi sahasında hiç yenilmemiş ve berabere kalmamış. Sivasspor çok güçlü bir rakip. Onlar da kolay kolay kendi sahasında yenilmemiş önceki maçlara baktığımız zaman Sivasspor buraya gelince hep galibiyetle dönüyordu." diye konuştu.

Bundan sonra Mersin İdman Yurdu'nun çok kolay bir takım olmayacağını vurgulayan Kahramanlı, "Artık öyle kolay yenilir bir takım değiliz. Giray hocamız geldikten sonra iyi bir takım kurduk. iyi bir kadro kurduk. İsabetli transferler yaptık. Bundan sonrası bizim için çok önemli. Önümüzde zor maçlar var." dedi.

Hafta sonu karşılaşacakları Fenerbahçe maçına dikkat çeken Kahramanlı, sözlerini şöyle tamamladı: "Hafta sonu biliyorsunuz Fenerbahçe ile kendi sahamızda karşılaşacağız. İnşaallah taraftarlarımız desteği ile bu maçı da kendi sahamızda alacağız. Biz buna inanıyoruz. Kadromuza inanıyoruz hocamıza inanıyoruz. Güveniyoruz ki bundan sonra içeride olsun dışarıda olsun her gittiğimiz yerden puanlarla döneceğiz. Buna ihtiyacımız var. Mersin İdmanyurdu'nun şu anki bulunduğu yeri hak etmedik. Bir şanssızlık oldu ama İnşaallah bundan sonra şans bizden yana olur. Mersin İdmanyurdu hak ettiği yerde olacak."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER