ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 11:19

Fenerbahçe-Benfica biletleri karaborsa!

Fenerbahçe-Benfica biletleri karaborsa!

Fenerbahçe'nin, Benfica ile yarın Saracoğlu'nda oynayacağı tarihi Avrupa Ligi yarı final ilk maçına iki gün kala Maraton ve Fenerium tribünü biletleri karaborsada 1500 TL'den alıcı buldu


Altın fiyatlarındaki hızlı düşüş Cumhuriyet Altını'na olan rağbeti artırdı ancak kuyumcularda Cumhuriyet Altını bulmak zor. Bu durumu fırsata çeviren kuyumcular, ellerinde olan Cumhuriyet Altınları'nı yüksek fiyattan satıp düşüşten etkilenmiyor... Rağbet gören ancak bulunamayan bir diğer şey de F.Bahçe ile Benfica takımları arasında yarın Kadıköy'de oynanacak UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçının bileti.

Fenerbahçe'nin Benfica maçı biletleri bugün genel satışa çıkıyor. Ancak son iki günde önce kongre üyelerine, ardından taraftar kart sahiplerine yapılan satışlarda biletler 15-20 dakikada tükendi. İnternetteki taraftar yazışmalarında, kimsenin internet üzerinden bilet alamadığı görüldü. Bilet fiyatları 100 ile 400 TL arasında değişirken Maraton ve Fenerium tribünlerinde en ucuz bilet bin en pahalı bilet ise 1500 TL'den satıldı. Maç saati yaklaştıkça fiyatların daha da artması bekleniyor. 

(sabah)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER