ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2013 Çarşamba 09:29

Fenerbahçe Belhanda ile anlaştı mı?

Fenerbahçe Belhanda ile anlaştı mı?

Alex'in yerine bir oyun kurucu arayan F.Bahçe mutlu sona yakın. 22 yaşındaki Fas asıllı Fransız oyuncu için Montpellier'e 12 milyon euro önerildi.


Alex'in gitmesiyle oyun kurucu sorunu yaşayan F.Bahçe'de Younes Belhanda bitmek üzere. Baroni ve Sezer Öztürk'ün burada gerçek anlamda başarılı olamaması üzerine Kocaman, Montpellier'in Fas asıllı Fransız yıldızının ismini yönetime verdi.

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Ali Yıldırım'ın pasifize olmasından sonra önemli görevlere soyunan Ömer Temelli, idari menajer Hasan Çetinkaya ile Paris'in yolunu tuttu. Montpellier Başkanı Olivier Nicollin ile bir araya gelen Temelli, 22 yaşındaki 10 numara için 12 milyon euro teklif etti. Başkan Nicollin nazlansa da Temelli işi 19 Ocak'a kadar bitirmek istiyor. Çünkü Belhanda, Fas Milli Takımı ile Afrika Kupası'nda sahne alacak.

YOUNES BELHANDA, BİLGİLERİ AMRABAT'TAN ALIYOR

Moussa Sow'u Senegal Milli Takımı kampında ikna eden idari menajer Hasan Çetinkaya, Montpellier Başkanı Olivier Nicollin ile anlaşır anlaşmaz Fas Milli Takım kampı için yola çıkacak. Menajer Çetinkaya'nın en geç bir hafta içinde işi bitirmesi bekleniyor. Çetinkaya, Fas Milli Takım hocası Rachid Taoussi'den izin alarak Belhanda'yı İstanbul'a getirecek. Sağlık kontrolünden geçirdikten sonra imzayı attırıp Güney Afrikaya'ya yolcu edecek. Belhanda'nın hem genç hem yetenekli hem de fizik gücünün yüksek olması Aykut Kocaman'ın ısrarını açıklıyor. Görüşmelerden haberi olan Belhanda, Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Amrabat'tan Fenerbahçe hakkında bilgi topluyor.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER