ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ocak 2013 Pazartesi 10:23

Fenerahçe'nin en büyük sorununu söyledi!

Fenerahçenin en büyük sorununu söyledi!

Rıdvan Dilmen \%100 Futbol programında Fenerbahçe'nin Sanica Boru Elazığspor ile 2-2 bearbere kalmasının ardından açıklamalarda bulundu.


Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbaçe-Elazığspor maçını değerlendirdi. Dilmen Fenerbahçe'nin en önemli sorununun rakibine önde karşılayamamak olduğunu söyledi.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları;
 
Hani atasözümüz varya 'Gülme komşuna gelir başına' Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Antalyaspor puan kaybedince Fenerbahçe 'oh' dedi. Ama Fenerbahçe de puan kaybetti. Benim şöyle bir iddiam var. Türkiye'de 70'i bir takım bulabilir. 70'i kim bulursa şampiyon olur. Fenerbahçe kulağı tersten tutuyor. İçerde oynadığın maça iyi başlayacaksın. Fenerbahçe'nin maçta 7-8 tane pozisyonu var. Ama oyunun başında tempoyu iyi tutacaksınız. Fenerbahçe maça çıktığında Aykut Kocaman'ın arkadaşlar iki sıfır geridesiniz demesi lazım. Zaten 6 puan geride bu bilinçle oynaması gerekiyor. İkinci yarı pas yaparak oynamadı Fenerbahçe, genellikle topları şişirdiler. Fenerbahçe önde basamıyor en önemli sorun bu. Takımın en iyisi de Cristian'dı. Maçın sonunda önde baskı kurulunca ancak 2-2'ye gelebildi skor. Fenerbahçe maçı rövanşı oynanacak maç gibi oynuyor. Al-ver yapıp oyunu yavaşlatıyor. Takımların 10'a 10 oynaması Fenerbahçe'nin lehine oldu. Bence verilen kırmızı kartlar haklıydı. 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER