ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2012 Salı 12:08

Fener maçının bilet fiyatları belirlendi


Cumartesi günü oynanacak olan Eskişehirspor - Fenerbahçe maçının bilet fiyatları belirlendi. En düşük bilet fiyatı 50, en yüksek bilet fiyatının ise 200 TL olduğu belirtildi.

Eskişehirspor İdari Asbaşkanı Ekrem Birsen, Cumartesi günü saat 19.00'da başlayacak olan Fenerbahçe maçı bilet fiyatlarının yönetim kurulu tarafından belirlendiğini söyledi. Birsen, buna göre, açık tribünün 50 TL, misafir ve kapalı tribünün 100 TL, VIP A 200 TL, VIP B 150 TL ve VIP C' nin ise 125 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Birsen, Eskişehirspor'un sıralamadaki yerini daha iyi bir yere getirebilmek, hedeflerini devam edebilmesi ve mutlaka kazanması gereken bu maçta, her zaman takımının yanında yer alan taraftarı mutlaka tiribünlere beklediklerini belirtti.

Bu maçtaki en önemli kriterin taraftarın desteği olduğuna inandıklarını dile getiren Birsen, "Zorlu geçecek olan bu maçın biletleri Perşembe gününden itibaren Aktif AŞ gişelerinden satışa sunulacak. Yoğun talep beklediğimiz bu maçta karaborsayı engellemek için her kişiye sadece bir bilet satılacak." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER