ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Temmuz 2013 Pazar 23:46

F.Bahçe Ülker'in yeni yıldızları İstanbul'da! İlk sözleri...

F.Bahçe Ülkerin yeni yıldızları İstanbulda! İlk sözleri...

Fenerbahçe Ülker'in yeni transferleri İstanbul'a geldi. İşte ilk açıklamalar...FB,


Fenerbahçe Ülker'in yeni transferlerinden Luka Zoric, Nemanja Bjelica ile Linas Kleiza İstanbul’a geldi. Atatürk Havalimanı’nda karşılanan yıldız isimler FB TV’ye konuştu.

Linas Kleiza: “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız”
Litvanyalı yıldız oyuncu Linas Kleiza, “Buraya gelmek için iyi fırsat oldu. Yeni bir kadroyuz.Yeni bir coach.  Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Nemanja Bjelica: “Obradovic arayınca hiş düşünmeden geldim”
Sırp oyuncu Bjelica, "Obradovic bei arayınca, hiç düşünmeden teklifini kabul ettim. Türkiye ve Fenerbahçe hakkında çok şey biliyorum. Emir Preldzic arkadaşım. Mirsad’ı  da tanıyorum” dedi.

Luka Zoric: "Takımın başarısı için savaşacağım”
Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte olmaktan dolayı mutlu ifade eden Luka Zoric, Fenerbahçe taraftarını da bildiğini ifade etti. Zeljko Obradovic’in kendisini Fenerbahçe Ülker’de görmek istediğini belirten Luka Zoric, “Yeni oyuncularından kurulu bir takımımız. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım. Savaşacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Bjelica, Zoric ve Kleiza için imza töreni
Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın yeni transferleri için 29 Temmuz Pazartesi günü sabah yapılacak olan sağlık kontrollerinden sonra, aynı gün saat 18:00’de, Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da imza töreni ve basın toplantısı düzenlenecek.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER