ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2013 Pazartesi 13:09

Fatih Terim'e şok uyarı! 'Sakın konuşma'

Fatih Terime şok uyarı! Sakın konuşma

Galatasaray eski teknik direktörü Fatih Terim'in istifa süreci hakkında ne zaman konuşacağı büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.


Kendisine gelen tüm röportaj tekliflerini geri çeviren ve "Zamanı geldiğinde konuşacağım" açıklamasını yapan Fatih Terim'in Galatasaray Divan Kurulu üyesi sifatıyla sarı-kırmızılı kulübün 13 Kasım'da yapılacak olan divan kurulunda kürsüye çıkarak konuşması bekleniyor.

Yapacağı konuşmada sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal'a cevap vermesi ve istifası süreci hakkında konuşması beklenen Fatih Terim'e bu konuda çok ilginç bir uyarı geldi; "Sakın konuşma"...

Fatih Terim'in Divan Kurulu'nda konuşmaması gerektiğini ifade eden Ahmet Çakar, Terim'in konuşması durumunda bazı gerçeklerin ortaya çıkacağını ve bu durumun Terim için de hiç de iyi olmayacağını belirtti.

Fatih Terim için "konuşmamalı" diyen Çakar, "Terim'in konuşması kendi adına hiç iyi olmaz. Bazı sırtlanlar fırsat kolluyor. Terim'in konuşması kendisi için kötü olur, medya için ise büyük bir malzeme olur. Terim konuşursa, geçen yıl 24 Nisan'da yaptığı bir görüşmenin detayları ortaya çıkar. Baş harfi C olan bir menajer ile olan ilişkiler gündeme gelir." şeklinde konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER