ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 23:08

Fatih Terim kupa yemeğine katıldı

Fatih Terim kupa yemeğine katıldı

Fatih Terim, Mercedes Benz Ege Kupası'nın yemeğine katıldı.


Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Mercedes Benz Ege Kupası'nın, ileride yıldız olabilecekler için çok önemli olduğunu söyledi.

Anemon Otel'de düzenlenen Mercedes Benz Ege Kupası yemeğine katılan Fatih Terim, konuşmasında, Manisa'da olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Geleneksel hale gelen turnuvanın önemine işaret eden Terim, "İlk zamanında ben vardım, şimdi de ben varım. İnşallah bu sene Fransa'nın hegemonyasından kurtarabilirsek, başka bir takım şampiyon olursa memnun oluruz. Bu tip turnuvalar, belki şu anda çok şey ifade etmeyebilir. Fakat, bizim için çok şey ifade ediyor. Bu kupa, ileride yıldız olabilecekler için çok önemli turnuvadır" diye konuştu.

Terim, kupanın gelecek yıllarda geliştirilebileceğine değinerek, turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar ise bu yıl 15'incisi düzenlenen kupaya sahip çıktıkları için Manisalılara teşekkür ederek, kupaya katılan takım sayısının, gelecek yıldan itibaren arttırılabileceğini kaydetti.

Yemeğe, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, belediye başkanvekili Azmi Açıkdil, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, Manisaspor Kulübü Asbaşkanı Emre Hasgör, Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş ile misafir delegasyonlar ve davetliler katıldı.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER