ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 11:21

"Fatih Hoca benden özür dilemeli"

"Fatih Hoca benden özür dilemeli"

Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in, maç sonrası kendisi ile ilgili sözlerine cevap verdi.


Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Mersin İdmanyurdu'nu 3-1'le geçtiği olaylı maçta Fatih Terim'in ceza alarak tribüne gönderilmesine ilişkin "hoş olmamış" yorumunda bulunmuş ve Terim'e yönelik eleştiriler yöneltmişti.

Bunun üzerine Fatih Terim de Dilmen için isim vererek "Dikkatli konuşsun, benim ne yapıp ne yapamayacağımı yalnızca ben bilirim" ifadelerini kullanmıştı. O sözlere Rıdvan Dilmen'den yanıt geldi.

NTV'de Güntekin Onay'la yaptıkları programda konuşan Dilmen şunları söyledi;

Fatih Hoca'nın açıklamalarını radyodan dinledim. Biz sonuçta yorumculuk yapıyoruz. Birgün ben teknik direktörlük yapabilirim o da yorumculuk yapabilir. Gece tekrarını izledim, nerede hata yapmışım diye. Sabah bir daha izledim. CD'yi Fatih Terim'e de yollayacağım. Kullanmadığım kelimeler üzerinden bana yüklenmiş. Gerçi söylenebilecek bir sözdür "yakıştırmadım" kelimesi ama ben demedim. Hoş olmadı demişim.

"FATİH HOCA BENDEN ÖZÜR DİLEMELİ"

Bence Fatih Hoca benden özür dilemelidir. Bu haberi hocaya kim götürdüyse bence sorun o kişilerde. Hoca'yı yanlış yönlendirmişler. İnsanların televizyonların başında, kullanmadığı bir cümleden dolayı böyle söylenmesi doğru değil. Kaldı ki "yakışmadı" da diyebilirdim, söylenmeyecek bir söz değil bu.

"İSİM VERSİN"

Taşeronlar gibi bir kelime kullanmış. Bunu üzerine alanlar da olabilir. Benim kendisinden isteğim şu kişi, bu kişi diye isim vermelidir. Şu kişi şunu yapmıştır diyecekler, Türk sporundan da bu isimler gidecekler. Yoksa o bana bir şey demiştir, konuşuruz, anlaşırız. Dünkü sözlerimin de arkasındayım ne dediysem.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER