ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Kasım 2012 Perşembe 14:04

Eski Fenerli Aybaba'dan veto yedi

Eski Fenerli Aybabadan veto yedi

İsmail Köybaşı'nın sakatlığı sonrası Beşiktaş'a Fenerbahçe'nin eski futbolcusu önerildi.


Sol bekte yaşanan sıkıntıyı aşmak için İsmail Köybaşı'nın yeşil sahalara dönmesini bekleyen Beşiktaş'ta, bu futbolcunun ikinci kez sakatlanması şok etkisi yarattı.  Bu mevkiye takviye yapmak için harekete geçen siyah-beyazlılara Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Ziegler önerildi. Ancak teknik direktör Samet Aybaba'dan İsviçreli yıldıza veto geldi.

Skorer Haber'e göre, Aybaba, "Son gelişmelerin ardından sol beke transfere ihtiyacımız var. Ama hakkımızı yabancıdan yana kullanamayız. Kontenjan ortada, kimi keseceğiz. Elimizde Emre Özkan var. Eğer birisini alacaksak bu yerli oyuncu olmalı. Burada da açmaz yaşayabiliriz. Çünkü Ocak ayında transfer zordur.

İsteyebileceğimiz çoğu futbolcunun sözleşmesi sürüyor. Ayrıca ekonomik sıkıntı da önemli" dedi. Beşiktaş, eğer bir yabancı transferi yapılacaksa, bu hakkını forvet mevkii için kullanmak istiyor. Sezon başında listesinde Nene, Zarate, Webo ve Chamakh gibi isimleri bulunduran siyah beyazlılarda, görüşmeler ve arayışlar devam ediyor.

RUSYA'DA TUTUNAMADI

Fenerbahçe, bonservisini Juventus'tan alamayınca, kiralık olarak Lokomotiv Moskova yolunu tutan Reto Ziegler, Rus ekibinde beklenen performanısı sergileyemedi. 26 yaşındaki İsviçreli futbolcunun ara transfer döneminde Lokomotiv'den ayrılması bekleniyor. Kulübü Juventus, kendisini isteyen Sampdoria ile pazarlıklarını sürdürüyor.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER