ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Haziran 2013 Pazar 00:12

Es-Es, Ertuğrul Sağlam'la prensipte anlaştı

Es-Es, Ertuğrul Sağlamla prensipte anlaştı

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Hoşcan "Ertuğrul Sağlam ile prensipte anlaştık. Hiçbir sıkıntımız yok" dedi.


Eskişehirspor Kulübü'nün bugün yapılan olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Mesut Hoşcan, "Ertuğrul Sağlam ile prensipte anlaştık. Hiçbir sıkıntımız yok" dedi.

Hoşcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, çok önemli, ulvi ve kutsal bir görev olan Eskişehirspor başkanlığına seçildiğini ifade etti.

Eskişehirspor taraftarının değişim istediğini anlatan Hoşcan, "Bu değişime delegeler de kulak verdi. Gereğini yaptılar. Zor bir seçim oldu. Bütün sandıklardan başarıyla çıktık. Bundan sonra hep birlikte Eskişehirspor'umuzu daha iyi yerlere taşımak için mücadele edeceğiz. Eskişehirspor'umuzun eski dik duruşunu, Anadolu efsanesi değerlerini ve maneviyatını yeniden kuracağız ve yaşatacağız. Bütün camiamıza hayırlı olsun" dedi.

"TÜRK FUTBOLUNDA DA DEĞİŞİME GEREK VAR"

Hoşcan, nasıl bir takım teslim alacaklarını bilemediklerini belirterek, şunları söyledi:

"Biraz sorunlarımız var. Hafta başından itibaren bakacağız. Ertuğrul Sağlam ile prensipte anlaştık. Hiçbir sıkıntımız yok. Kendisi bu gece Eskişehir'e geliyor. Şu anda yolda. Son detaylarla ilgili görüşmelerimizi yapacağız. Ondan sonra gerekli ne varsa bu yönetim onları yapacak. Öncelikle şeffaflığa, güvene ve Fair-Play'e dikkat etmemiz lazım. Türk futbolunda da değişime gerek var."

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER