ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Temmuz 2014 Cuma 12:26

Ertuğrul Fenerbahçe kalesi için hazır

Ertuğrul Fenerbahçe kalesi için hazır

Fenerbahçe’nin genç kalecilerinden Ertuğrul Taşkıran, “Fenerbahçe Ailesinden uzak kalmak insanı üzüyor ama oynadığım maçlarda takımımı en iyi şekilde de temsil etmeye çalıştım” dedi.


Fenerbahçe’de yeni sezon öncesi futbolcuların sağlık kontrolleri devam ediyor. Bu sabah sarı-lacivertli takımın genç kalecisi Ertuğrul Taşkıran, Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti. Ertuğrul, kontrollerin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 3 sene kiralık süreci yaşadığını hatırlatan tecrübeli kaleci, “Bu süreci en iyi şekilde değerlendirip geri döndüm. Güzel tecrübeler edindim. İnşallah bu sezonu da en iyi şekilde başlayıp, en iyi şekilde götüreceğiz” diye konuştu.

VOLKAN VE MERT’E ÖVGÜ

Kiralık oynadığı dönemlerde Fenerbahçe’de oynamasının zorluğunu dile getiren Ertuğrul Taşkıran, “Kulübüm de bu şekilde uygun gördü. Kiralık gittim ve oralarda oynadım. 70’e yakın lig maçı oynadım ve onun öncesinde A2 Ligi dışında tecrübem yoktu. Benim adıma kiralık oynamak edindiğim tecrübeler adına güzeldi. Fenerbahçe Ailesi’nden uzak kalmak insanı üzüyor ama oynadığım maçlarda takımımı en iyi şekilde de temsil etmeye çalıştım” ifadelerini kullandı.

Kaleci Ertuğrul Taşkıran, Volkan Demirel’in dünya çapında bir kaleci olduğuna vurgu yaptı. Taşkıran, “Aynı şekilde Mert de kendini kanıtladı. Bende bu sürecin içerisinde olmak isterim. nitekim geçmiş yıllardaki süreçte beni en iyi şekilde hazırladı” dedi.

Ertuğrul, Fenerbahçe’nin yeni transferi Diego Ribas’ın Türkiye gelmesinin önemli bir olay olduğunu ve kadro derinliği açısında Fenerbahçe’ye çok önemli katkılar vereceğini söyledi.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER