ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 15:16

Ersun Yanal konuşuyor

Ersun Yanal konuşuyor

Şampiyonlar Ligi play-off turunda oynanacak Arsenal maçı öncesi Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Bruno Alves ile basın toplantısı düzenliyor...


UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunda oynanacak Arsenal maçı öncesi Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Portekizli futbolcu Bruno Alves ile bir basın toplantısı düzenliyor...

Sözü ilk olarak alan Bruno Alves şöyle konuştu: "Bizim için önemli maç. Bu büyük rekabetin içinde olacak kapasitemiz olduğunu göstermek istiyoruz. Kazanmak için oynayacağız."

Teknik direktör Ersun Yanal ise şu ifadeleri kullandı: "İlk yarısını kendi evimizde oynuyoruz. Biz artık ikinci haftadan itibaren lige başlama kararını verdik. Marka değeri yüksek bir takımız. Gücü yüksek bir takımız. Oyuncularıma güveniyorum. Buradan avantajlı bir skorla çıkacağımızı düşünüyorum. Önümüze bakabilecek kadar güçlü bir takımız. Arsenal de kendi evinde kaybetti. Bizim gibi takımlar bu tür maçları farklı oynar. Oyuncularımızın daha dinamik oynaması için çalışıyoruz. Fenerbahçe yarın daha farklı bir kimlikle sahada olacak. Biz yarıştığımız kulvarlarda her zaman birinci olmak için yarışırız. Bu her zaman bu şekilde olacaktır."

Bir gazetecinin sorusu üzerine Yanal şu cevabı verdi: "Takımdaki geleceğimin tartışılacağı yer de bu basın toplantısı değil. Yanal tartışılacak birisi değil. Bu burada tartışılacak bir şey değil. Ligi Fenerbahçe'de tamamlayamayacağım yönündeki iddialara inanmıyorum."

"CAS davası sizin motivasyonunuzu etkiler mi?" sorusuna Yanal şu yanıtı verdi: "CAS davasını hiç düşünmüyoruz. Orası ile ilgilenen ciddi bir ekip var. Bizim işimiz saha içinde. Biz sahanın içinde görev yapıyoruz. Biz onu hiç düşünmüyoruz."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER