ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 22:05

Ersel Uzgur: "Kazanabilirdik"


Bursaspor teknik sorumlusu Ersel Uzgur, Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Bugün kazanabilirdik, kaybedebilirdik de ama söyleyeceklerim değişmeyecekti." dedi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Ersel Uzgur, futbolcularının ortaya koyduğu mücadeleden dolayı hepsine teşekkür ederken, "Onlardan iyi mücadele etmelerini, keyif almalarını ve keyif vermelerini istedim, onlar da onu yaptı." diyerek şunları dile getirdi:

"Burada biz Bursasporlu olarak öncelikle sahadaki atmosferden gurur duyduğumu belirtmek isterim. arkadaşlarımız hem Trabzon'da hem burada bütün kalpleri ile mücadele ettiler. Bugün kazanabilirdik, kaybedebilirdik de ama söyleyeceklerim değişmeyecekti.

Onlardan iyi mücadele etmelerini, keyif almalarını ve keyif vermelerin istedim. Skorla alakalı endişeleri olmamasını söyledim. Buraya gelen herkese keyifli bir maç izlettiler. Çok sevdiğimiz hocamızdan sonra Bursasporumuz bir maç bile teknik direktörsüz kalmadı. Ben Bursaspor'a her zaman en iyi hizmet vermek için çalışacağız, en iyi hizmet vermeye çalışacağız. Skor ne olursa olsun."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER