ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Eylül 2013 Pazartesi 16:45

Erdoğan: Ne kadar heyecanlı olduğumu anlayın!

Erdoğan: Ne kadar heyecanlı olduğumu anlayın!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşaspor Kemerburgaz Tesisleri’nin açılışını gerçekleştirdi.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa Kulübü'nün Kemerburgaz Tesisleri'nin açılışını yaptı.  Kasımpaşaspor Kemerburgaz Tesisleri’ni gezerek incelemelerde bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, açılış töreninden önce basın mensuplarına Kasımpaşa atkısıyla poz verdi. Erdoğan’a Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Kasımpaşaspor Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Başbakan doğup büyüdüğü semtin Kasımpaşa'nın spor kulübü olan Kasımpaşa sporun Kemerburgaz'daki tesislerinin açılışını yaptı.

AÇILIŞTA PROTOKÖL HAZIR BULUNDU

Kasımpaşaspor'un Kemerburgaz tesisleri, düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Vali Hüseyin Avni Mutlu, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ciner, Kasımpaşaspor yöneticileri, Teknik Direktör Şota Arvaladze, futbolcular, ve çok sayıda davetli katıldı.

Başbakan'ın konuşmasından satır başları:

Türkiye'nin en moderni olan Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri, dünyada da ilk 20 arasında yer alıyor.

"ÇOK MUTLUYUM"

"Henüz tesisi gezmedim ama Milli Takım'ın burada yaptığı çalışmalar sırasında fotoğraflarını görmüştüm. Gerçekten şu anda Süper Lig'de müstesna tesislere sahip olan Kasımpaşa'mızın, doğduğum, büyüdüğüm yer olması sebebiyle bu tesislere kavuşmuş olmasından dolayı çok mutluyum.

"HER BRANŞDA BAŞARI BEKLİYORUM"

Örnek olma noktasında iddialı bir adım oldu. Alt yapısıyla birlikte çok daha güçlü bir geleceğe kavuşacak Kasımpaşa. Sadece futbolda değil diğer branşlarda da adını yazdıracak kabiliyeti gösterecektir.

"BAŞARILARIN ARTMASINI DİLİYORUM"

Başarılarının artarak devamını diliyorum. Özellik futbol için 2013-2014 sezonu için. Ne kadar heyecanlı olduğumu anlayın. Buradaki bu dev tesis Kemerburgaz'ın değişimine de katkı sağlayan bir yatırım olacaktır. Yönetimi tebrik ediyorum. Kurdelayı da bu temenniyle kesiyoruz.

TESİSLERİ GEZDİ

Kasımpaşalı yöneticiler ve hazır bulunan heyet ile tesislerin açılışını yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kurdeleyi kestikten sonra beraberindeki heyet ve basın mensupları ile birlikte Kasımpaşa'nın dev tesislerini teftiş edecek.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER