ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 23:18

"Emre’nin, liderlik vasıfları çok yüksek”


Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü İsmail Kartal, Emre Belözoğlu'nun liderlik vasfının çok yüksek olduğunu söyledi.

FBTV’ye açıklamalarda bulunan İsmail Kartal, "Tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Aykut Hoca’nın yardımcısı olarak çok mutluyum. Medyamız tarafından Emre’nin üzerine gelindi, kendisi yıpratıldı. Kendisi de rahatsız oldu. Bazı konularda haklıydı bazı konularda haksızlığa uğratılmaya çalışıldı. Biraz hava değişikliği yaptı. Bunları gözden geçirmiştir. Futbola ve Fenerbahçe’ye iyi bir katkı sağlayacaktır. Onun gibi değerler çok kolay yetişmiyor. Emre’nin kalitesinde bir oyuncu bulmak çok zor. Liderlik vasıfları da yüksek bir futbolcu. Değerli bir futbolcu, özgüveni var. Kariyerli ve deneyimli olması takıma bir hava getirecektir. Lider vasıflarıyla takıma bir ruh getireceğine de inanıyorum." diye konuştu.

İsmail Kartal, transfer görüşmeleri KAP’a bildirilen Reto Ziegler ile ilgili ise şunları söyledi: "Ziegler bizim çok güvendiğimiz çok sevdiğimiz bir futbolcuydu. Hasan Ali Kaldırım transferi ve maliyetinin yüksek olması nedeniyle yollarımızı ayırmıştık. Hasan Ali’ye çok yük bindiği için, tekrardan Ziegler gibi kuvvetli bir futbolcuyu alma kararı aldık." 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER