ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 16:06

Emre İncemollaoğlu'nun ismi parka verildi


Beşiktaşlı yönetici ve futbolcular, iki yıl önce geçirdiği kaza sonrası hayatını kaybeden Beşiktaş'ın A2 Futbol Takımı oyuncusu Emre İncemollaoğlu'nun adının verildiği parkın açılışına katıldı.

Ataşehir Aşık Veysel Mahallesi'ndeki park açılışına Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, A Takım oyuncularından Necip Uysal ve Emre Özkan ile birlikte A2 Takımı oyuncuları katıldı.

Tamer Kıran, açılan bu park ile Emre'nin isminin bundan sonrada yaşatılacağını belirterek, "Genç yaşta Emre'yi kaybettik çok üzgünüz. Allah rahmet eylesin. Ancak güzel bir davranışla parka bu ismini vererek Emre'yi ölümsüzleştirenlere teşekkür ediyoruz." dedi.

Emre ile birlikte alt yapıda birlikte top oynayan Emre Özkan da "Emre benim çok iyi kardeşimdi. Alt yapıda güzel günlerimiz geçti. Bu park ile ismi ölümsüzleştirildi. Güzel bir gün. Gurur duyuyoruz." diye konuştu.

Parkın açılışına katılan babası Rıza İncemollaoğlu ise konuşurken ağladı. Baba İncemollaoğlu, "Buraya gelen herkese teşekkür ediyoruz. Beşiktaş Kulubü'nü de çok seviyoruz. Emre, Beşiktaş'ta büyüdü, Emre'yi unutmak çok zor." diye konuştu.

Kardeşi Ebru da "Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyoruz. Şu anda konuşmakta zorlanıyoruz. Kardeşimin ismi burada hep yaşayacak." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER