ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 11:35

Emniyetspor Basınspor'u 6-1 yendi


Mersin'de polis haftası etkinlikleri nedeniyle gerçekleştirilen futbol maçında Emniyetspor, Basınspor'u 6 - 1 yendi. Dostluk maçının sonunda Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz tarafından maça katılanlara baklava ikram edildi.

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yılı nedeniyle gerçekleştirilen Emniyetspor ile Basınspor arasındaki futbol karşılaşması Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda gerçekleştirildi. İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz'ün bizzat kaptanlık yaparak kadroda yer aldığı ve bir gol attığı maçta Basınspor'un kaptanlığını ise Doğan Haber Ajansı Büro Şefi Ali Ekber Şen yaptı.

Maçta ektili olamayan Basınspor antrenmansızlığının kurbanı olurken Emniyetspor her iki yarıda da etkili olan taraf oldu. Maçta girdiği bir posizyon sonrası elmacık kemiği kırılan Yeni Güney Gazetesi Muhabiri Aldullah Öztürkmen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Emniyetspor'un 6-1 kazandığı maç sonrası Emniyet Müdürü Arif Öksüz baklava ikram etti. Öksüz yaptığı açıklamada gazetecilerle polislerin işleri gereği her zaman iç içe bulunduğunu belirtti. Öksüz amaçlarının her iki meslek gurubu arasındaki kaynaşmayı artırmak olduğunu dile getirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER