ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 00:38

Emin Sarıgül: 3 puan alıp ligi bitirmek istiyoruz


Galatasaray'ın, TT Arena'da konuk ettiği Sivaspor'u 4-2 mağlup ettiği maç çıkışı basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Emin Sarıgül, "Önümüzdeki müsabakadan da 3 puan alıp ligi bitirmek istiyoruz. Moral ve motivasyon yüksekliğiyle Kadıköy'e gideceğiz inşallah." dedi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Emin Sarıgül, "İki hafta kala böyle bir şampiyonluğu ilan etmek, taraftarından teknik yöneticisine kadar hepimizin verdiği emek. Ama emeğin en büyüğü, Galatasaray kongre üyeleri, vizyonu, göreve geldiğimizden bu yana bize başarı başarı diyen Ünal Aysal'a ait. Şampiyonluk bütün GS'lilere hayırlı uğurlu olsun. GS-FB derbisi en önemli derbilerden bir tanesi. Önümüzdeki maçlara da aynı motivasyonla çıkacağız. Önümüzdeki müsabakadan da 3 puan alıp ligi bitirmek istiyoruz. Moral ve motivasyon yüksekliğiyle Kadıköy'e gideceğiz İnşallah." ifadelerini kullandı.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini yorumlayan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan ise "Geçen sene de bu sene de zor bir şampiyonluktu. Galatasaray'ın hedefi Avrupa Şampiyonluğu, dünyanın ilk 10 kulübü içerisine girmek. O hedefler için bir adım bu." şeklinde konuştu.

GS Sportif AŞ Genel Müdürü Lütfi Arıboğan da "Şampiyonluğumuz belli oldu, çok mutluyuz. Çok güzel bir sezon geçti. Artık kutlama zamanı. Bütün GS camiasına hayırlı olsun diyorum." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER